Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/ilawenergy.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Zespół - I Law Energy
Zaznacz stronę

Zespół


Łączymy akademicką teorię z praktycznym doświadczeniem.

dr Marta Boroń


Adwokat
marta.boron@ilawenergy.pl

Adwokat, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, członek Towarzystwa Obrotu Energią. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem energetycznym, cywilnym i gospodarczym. Doświadczenie zdobywała w czasie obsługi prawnej przedsiębiorstw energetycznych oraz w badaniach własnych jako pracownik naukowy. Obroniła rozprawę doktorską z zakresu stosunków prawnych i mechanizmów rynku energii elektrycznej, która uchwałą Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego została uznana za wyróżniającą. Doradzała i opiniowała w wielu projektach branży energetycznej. Autorka licznych opinii, artykułów i opracowań z zakresu prawa energetycznego.

Aleksandra Czopik-Barecka


Adwokat, Radca prawny
aleksandra.czopik-barecka@ilawenergy.pl

Adwokat, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z zamiłowania karnistka, w pracy zawodowej specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem energetycznym, gospodarczym i handlowym, w szczególności regulacjach unijnych związanych z obrotem energią elektryczną. W ramach świadczenia doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorstw z branży energetycznej uczestniczyła w wielu projektach w zakresie wdrażania regulacji wspólnotowych dotyczących sektora energetycznego. Włada czterema językami obcymi: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Anna Janosz


Prawnik
anna.janosz@ilawenergy.pl

Prawnik, ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doktorantka w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego na WPiA UŚ. Doświadczenia prawne zdobywała pracując w kancelariach świadczących usługi na rzecz sektora elektroenergetycznego, a także w przedsiębiorstwie energetycznym. W 2016 r. wygrała finał Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Energetycznego ,,Prawo z Energią” organizowany przez ELSA pod patronatem kancelarii CMS Cameron McKenna. Uczestniczka międzynarodowego programu The School of Chinese Law and Culture. Pomysłodawczyni powstania iLawEnergy.