[:pl]

,,Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energii” to tytuł I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbyła się 24 maja br. w murach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Przedstawiciele świata nauki oraz praktycy przybyli, by dyskutować o najważniejszych wyzwaniach stojących obecnie przed sektorem energetycznym. Zarówno w aspekcie praktycznym jak i teoretycznym słowa bezpieczeństwo oraz regulacja zostały odmienione przez wszystkie przypadki.

Anna Janosz uczestniczyła w sesji poświęconej regulacji z udziałem przedstawicieli Kancelarii Markiewicz & Sroczyński, DLA Piper, Hawaranek Kancelaria Prawnicza, CMS Cameron McKenna oraz wygłosiła wystąpienie pt. ,,Zmiany dla uczestników hurtowego rynku energii w świetle Dyrektywy MIFID II – ewolucja czy rewolucja?”.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu zaś słuchaczom za zainteresowanie tematyką. Wszystkie osoby zainteresowane udostępnieniem prezentacji prosimy o kontakt na info@ilawenergy.pl

Poniżej fotorelacja z Konferencji.

[:]